آکادمی سینما

مدرسه هنر های معاصر، مرکز تخصصی آموزش هنر های تصویر بنیان

مهارت های پایه

 • هدف این کارگاه توانمند سازی علاقه مندان در استفاده از دوربین های سینمایی و درک بنیان های فیلمبرداری است. دانش پایه عکاسی پیش نیاز ورود به این دوره می باشد.
 • این کارگاه دو روزه شامل فیلم‌برداری؛ مصاحبه و تولید فیلم مستند و داستانی است.
  در این کارگاه، ضرورت نورپردازی در پروژه‌های فیلم‌سازی برای نمود حرفه‌ای با تکنیک‌های متفاوت تدریس شده و دانشجویان توان خلاقیت شخصی در پروژه‌های بعدی را پیدا خواهند کرد. این تکنیک‌های نورپردازی، بافت و جزئیات تصاویر ویدیوی حاصل از دوربین DSLR شما را افزایش خواهد داد.
   
  اطلاعات تکمیلی
   

مهارت های کارگردانی

 • این دوره در دوازده جلسه ی سه ساعته و در مدت دوازده هفته برگزار می شود. دوره ی حاضر به طور ویژه به منظور آموزش تولید فیلم دیجیتال و بر اساس جدید ترین کارگاه هایی که در دانشگاه ها و مراکز آموزشی معتبر جهان برگزار شده اند، طراحی شده است.
 • دکوپاژ چیست؟  تیزر تبلیغاتی چیست؟  شروع مبحث دکوپاژ و تشریح ابزار کارگردانی با بررسی نمونه ها و کارکردها و همینطور تفاوتها  ویدیوهای کوتاه تبلیغاتی  با یک فیلم بلند و ویژگی های مربوط به زمان و تدوین در فیلم و تیزر در این کارگاه مورد بررسی قرار می گیرد.

 • هنرجویان در این دوره مستند سازی می آموزند که چگونه مستند بسازند ، نه گزارش !
  هدف کلی این دوره ، کمک به هنرجو یان برای توجه به دیدن  واقعی اطراف خود برای انتخاب  ایده  های جذاب و شناختی دیگر  از فیلم مستند و ایجاد انگیزه برای تولید فیلم مستند می باشد.  
  این دوره آموزشی به هنرجو کمک می کند تا با نگاهی جدید به جهان سینمای مستند وارد شود و به کشف تازه از ژانرهای متنوع فیلم مستند دست پیدا کند .
 • دوره بر اساس تفکر سیستمی در صنعت تبلیغات طراحی شده و بنا دارد ضمن توانمند ساختن فنی هنرجویان در ساخت ویدیو های تبلیغاتی اطلاعات ضروری در فیلمبرداری، فیلنامه نویسی، طراحی صحنه ، تولید و کارگردانی را به هنرجویان ارائه دهد و نهایتا بصورت عملی پروژه هایی را به سر انجام برساند

گروه تدوین

 • نرم‌افزار Adobe Premiere در صنعت فیلم و ویدئو جهان از اقبال بالایی برخوردار است و این نرم افزار در فیلم‌های زیادی به کار گرفته شده است. در این کارگاه 48 ساعته کاربردی مبانی تصویر دیجیتال ، مبانی تدوین و جریان کار تدوین بصورت کاملا عملی در دو بخش زیبایی شناسی و نرم افزار به هنرجویان آموزش داده خواهد شد.
 • کارگاه وی اف ایکس در نظر دارد علاقه مندان را با اقیانوس عظیم جلوه های ویژه آشنا کند و ضمن تشریح ویژگی های گرایش های مختلف در این حوزه، مخاطبین را با ساختار جلوه های بصری آشنا کرده و مشاغلی که در این ساختار وجود دارد را تشریح نماید. به علاوه این کلاس روش اندیشیدن طراح جلوه های ویژه به ایده های سناریو و تبدیل آن به تصویر را تشریح می کند.

www.academyca.com


آکادمی هنرهای معاصر
مرکز تخصصی آموزش هنرهای تصویر بنیان
آکادمی عکاسی، سینما، تبلیغات، انیمیشن و دیجیتال آرت
 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به آموزشگاه هنر های معاصر می باشد
بازنشر مطالب این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت بنا به مورد دارای مجوز های مربوطه می باشد