جهت کسب اطلاعات تکمیلی درباره برنامه های گالری تِم به سایت رسمی آن به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
www.theme-gallery.comنمایشگاه ها

قاب های سفید نود و شش

قابهای سفید، عنوان نمایشگاه خیریه عکاسانه است که برای سومین سال پیاپی توسط آکادمی عکاسی مدرسه هنرهای معاصر و با شعار "قاب بر قاب نهیم به مهر" در آستانه سال نو بر روی دیوار می رود.
این نمایشگاه در سومین دوره خود صاحب یک وب سایت مستقل با نشانی www.whiteframes.ir گردیده است.

فراخوان نمایشگاه در ابعاد فنی، حقوقی و مالی بعلاوه آثار منتخب سال های گذشته همچنین داوران و نحوه صرف وجوه جمع آوری شده در سال های گذشته این نمایشگاه خیریه عکاسانه در این وب سایت شرح داده شده است.

آخرین مهلت دریافت آثار چهارشنبه نهم اسفند می باشد. نمایشگاه در روز پنجشنبه بیست و چهارم اسفند در گالری تم واقع در خیابان کریم خان، نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک ده افتتاح می گردد

قاب های سفید 96
#قابهای_سفید_96

اربن

نمایشگاه گروهی عکس اربناربن - 10 تا 18 شهریور 96

كيوريتور: كيارنگ علايى

عكاسان: میلاد اصفهانی، آیدا خودنیا، مهدی دستمرد، حمید دلدار، بهنوش رفیع زاده، سید حمیدرضا سادات فاطمی، الهه سالاران، شادی شوریده، مهلا عربی خوان، کاظم غلامی، فاطمه فخاریان، فاطمه قاسمی نژاد، امیر مبارکی، سجاد مصلی، صالحه موسوی، نیلوفر موسوی و مژده یونس مهاجر

 شهر با قصه آدم هاش معنا پیدا می کند، شهر با کوچه ها و دیوارهاش، با صدای روز و سکوت شب اش معنا پیدا می کند، شهر جعبه ای پر اعجاب است که بواسطه داستان متنوع آدم هاش اسرار آمیز و جذاب می نماید. هر شهر رنگی دارد، آسمان شهرها یک رنگ نیست. تلاشى در نگاه به نشانه های زیستن امروزی، توپوگرافی شهر، خصیصه های شهرنشینی، احساس به خاک، بوم، زادگاه و ریشه و بازنمایی وجوه زیست محیطی شهر.

افتتاحيه؛ جمعه ١٠ شهریور ٩٦ از ساعت ١٧ تا ٢١
گالری تم / خیابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، کوچه زبرجد، شماره ١٠
ادامه تا ١٨ شهريور ٩٦
ساعت ١5 تا 20

نمایشگاه عکس  اربن

نمایشگاه قاب های سفید 95

قابهای سفید، عنوان نمایشگاه خیریه عکاسانه است که برای دومین سال پیاپی توسط آکادمی عکاسی مدرسه هنرهای معاصر و با شعار "قاب بر قاب نهیم به مهر" در آستانه سال نو بر روی دیوار می رود.
در بخشی از بیانیه این نمایشگاه آمده است :

"مدرسه هنرهای معاصر بر اساس توسعه ارتباط فرهنگی هنری با جامعه بنا شده است. این مدرسه، نمایشگاه قاب های سفید را بستری برای گسترش تاثیرگذاری مثبت عکاسی بر جامعه می داند.
قاب های سفید، اسفند نود و پنج، دوسالگی خود را جشن می گیرد و خرسند است که امسال حیطه خود را گسترش داده و فراتر از مدرسین، فارغ التحصیلان و هنرجويان مدرسه هنرهای معاصر، میهمانان زیادی را نیز پذیرا بوده است."
از میان انبوه آثاری که به این نمایشگاه اهدا شده بود، ٨٢ اثر به بخش پایانی راه یافته اند.
 در این نمایشگاه که عواید آن به امور خیریه اختصاص دارد، بخشی به نام "دیوار استادان" وجود دارد که بسیاری از چهرهای سرشناس و دانشگاهی عکاسی کشور با حضور و هدیه دادن آثار خود این حرکت انساندوستانه را پشتیبانی نمودند.
امیر آذری، میرصفی اندیکلايى، سيد احسان باقری، حامد بدیعی، شهرام جعفری، بردیا سعادت، فرهاد سلیمانی، رهام شیراز، ابراهیم صافی، سیف الله صمدیان، کیارنگ علایی، حسن غفاری، محمد غفوری، علی قلمسیاه، آرش کریمی، سروش کیایی، ارسطو مداحی گیوی، مجید ناگهی و جاوید نیکپور هنرمندانی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.

نمایشگاه قاب های سفید در گالری تِم از ساعت یازده صبح روز پنجشنبه ١٩ اسفند افتتاح گرددید . قاب های سفید بنا بود که در روز جمعه بیست اسفند به پایان رسد اما به دلیل استقبال زیاد تا ساعت ٢٠ روز دوشنبه بیست و سوم اسفند تمدید گردید.
نشانی : تهران، خیابان کریم خان زند، ابتدای نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاك ١٠

لطفا برای کسب اطلاعات تکمیلی به نشانی www.academyca.com  مراجعه فرمایید.
نمایشگاه قاب های سفید مقدم علاقمندان محترم را گرامی می دارد.

نمایشگاه قاب های سفید 95

لطفا پوستر نمایشگاه از اینجا دانلود نمایید

23

نمایشگاه سالانه آکادمی 95 بخش دوم - تبلیغات

نمایشگاه سالانه عکس آکادمی عکاسی هنر های معاصر، بخش تبلیغات

بخش دوم "نمایشگاه سالانه آکادمی عکاسی هنر های معاصر" با موضوع "تبلیغات" از 6 تا 15 اسفند 95 بر روی دیوار گالری تِم می رود.
این نمایشگاه سالانه در قسمت اول خود و در بخش "نگاه ویژه" میزبان 30 اثر از 26 هنر مند  از دانش آموختگان آکادمی عکاسی مدرسه هنر های معاصر بود.

شيما احمديان، امير هوشنگ اميرشكاري، محدثه پرگره، حسام حجتي، ليلا خادم حسيني، بيتا شاكرين، فائزه صفي نژاد، سميرا عرفاتي، مريم عزيزي، شهاب فرحبخش، نگار فرهنگي، بنفشه مراديان، مهشاد ملا حسيني، حوريه نوري و علي يعقوبي، هنرمندان این نمایشگاه گروهی عکس های تبلیغاتی هستند.

در بخشی از بیانیه نمایشگاه  دارا بودن مضامین نو ، رسیدن به فضاها و اشکال تازه ی تصویری ، خلق جلوه های خاص بصری به واسطه ی استفاده از امکانات عکاسی در ترکیب با سایر اشکال هنری در خدمت بیان هنرمند، داشتن نگاه شخصی و نهایتا توجه به مناسبات اجتماعی و فرهنگی بعنوان ملاک های انتخاب آثار در نظر گرفته شده است .محمد غفوري كيوريتوري اين نمايشگاه را به عهده دارد.

آیین گشایش بخش "تبلیغات"  از نمایشگاه سالانه  آکادمی عکاسی هنر های معاصر" روز جمعه 6 اسفند ساعت 17 می باشد و تا ساعت 20 ادامه دارد.

گالری تِم همه روزه از ساعت ١٥ تا ١٩ میزبان علاقه مندان می باشد. این گالری در خیابان کریم خان زند، ابتدای نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک ١٠ واقع شده است.

 academyphoto95part2

www.academyca.com


آکادمی هنرهای معاصر
مرکز تخصصی آموزش هنرهای تصویر بنیان
آکادمی عکاسی، سینما، تبلیغات، انیمیشن و دیجیتال آرت
 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به آموزشگاه هنر های معاصر می باشد
بازنشر مطالب این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت بنا به مورد دارای مجوز های مربوطه می باشد